3026 ONICE CAPPUCCINO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3026 |
| Color | GREY AND BEIGE |
| Bundle | 3 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 156cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1773kg |
| Block | 3026 |
| Color | GREY AND BEIGE |
| Bundle | 4 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 156cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1578kg |
| Block | 3026 |
| Color | GREY AND BEIGE |
| Bundle | 5 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 230cm / 91inch |
| Height | 156cm / 61inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 591kg |